Thursday, July 31, 2003

اولا: سلام/من نویسنده جدید این وبلاگ هستم/متاسفانه یکی از نویسنده های قبلی بنا به دلایل شخصی از اینجا رفت و من جاش اومدم اینجا/خیلی خوشحالم از اینکه می خوام از خاطرات خودم(در مورد کردن دخترهای تی جی)بنویسم/میخواید باور کنید مخوای نکنید به تخمم ولی من تا حالا 10 تا از جنده های اینجا رو کردم/بواسطه ماشینی که دارم و محل زندگیم(میرداماد) تا حالا تونستم ای 10 نفر را خر کنم با دادن قول ازدواج و مهاجرت به خارج(البته اونا رو جزو کیرمم حساب نمی کردم)بکنم/بعدا به ترتیب با اونا آشنا میشید//اولیش فرناز مهران هست:نمیدونید چه کون تنگ و کس گشادی داره ولی قیافش خیلی تخمیه و .... داستان چگونه کردن اونو تو مطلب بعدی مینویسم
دوما:دختر های تی جی کس و کونتون را جمع کنید تا درباره شما چیزی نوشته نشه/ چون ممکنه خوشبخت بعدی شما باشید که کستون پاره بشه(توسط اشکان کوچولویه من)و شما به جمع این 10 نفر اضافه شید/در ضمن شما دخترهای تی جی منو تهدید نکنید چون نه شما نه بابا هاتون نه ماماناتون ونه هیچکس نمی تونه کیرمو بخوره(حیف کیر) /
سوما:این مطلب زیری راجع به نحوه کردن دوست دخترتون برای اولین باررا بخونید

به هر حال بعد از اينکه مخ دوست دختران را زديد حالا ديگر بايد طرف رو آورده باشيد تو خونه.
اکنون ميخواهيد عمليات گايش را انجام دهيد ولی نميدانيد از کجا بايد شروع کنيد، چگونه شروع کنيد، چگونه پيشروی کنيد و در نهايت چگونه دودول مبارکتون را بکنيد توی سوراخ يا حفره. به هر حال امروز ميخوام طرز تجاوز به يک دختر معصوم و بيگناه رو بهتون آموزش بدم.
مواد لازم برای تجاوز به يک دختر معصوم و بيگناه :
1 – دودول کلفت و سرحال (1 عدد بزرگ و درشت و دراز)
2 – دختری که مخش رو تليت کرده ايد (1 عدد متوسط)
3 – خونه خالی (1 باب)
4 - قرص وياگرا (1 عدد )
5 – کاندوم با طعم توت فرنگی (12 عدد)
6 – چوب يا کمربند (1 عدد )
7 – کرم ببک يا وازلين يا ژل لوبريکانت (2 قاشق غذاخوری)
8 - تخت خواب فنری (1 عدد - 2 نفره)
9 - ميوه وتنقلات (يک ذره)
10 – دستمال کاغذی (1 بسته 200 برگی)
طـــــرز تهيــــه :
ابتدا دودول را خوب ورز ميدهيد تا اندازه اش 2 برابر شود، سپس آنرا در قطعات کوچک بريده و در ظرفی ريخته و به آن کرم ببک يا وازلين اضافه کرده و روی اجاق قرار داده و مقداری تفت ميدهيد، دقت داشته باشيد که به اندازه ای دودول را تفت دهيد که به رنگ طلايی درآيد. پس از اين کار قرص وياگرا را در آب حل کرده و به دودول تفت داده شده اضافه ميکنيم، سپس کاندومهای با طعم توت فرنگی را خرد کرده به موادمان اضافه کرده تا طعم و بوی غذايمان بهتر شود. حالا نمک و فلفل و زردچوبه را اضافه کرده و درب ظرف را ميگذاريم تا حسابی غذايمان جا بيفتد.
ای بابا، اصلا قرار نبود با اين مواد غذا بپزيم، بلکه قرار بود با وسايل بالا به يک دختر معصوم و بيگناه تجاوز کنيم. خوب حالا هم دير نشده‍ سوپ رو بزاريد جلوی مهمون عزيزتون (دوست دخترتون) که نوش جان کنه و ادامه درس را مطالعه کنيد.
طـــرز تجــــاوز :
طرز تجاوز به دختری که قدم در خانه شما گذاشته خيلی آسونه، کافيه که يک ذره خجالت رو بزاريد کنار و به فکر دودولٍ بدبختتون باشين که توی شورتتون داره فسيل ميشه، آخه يکی نيست به شما پسرها بگه: اگه بلد نيستيد از دودولتون استفاده کنيد غلط کرديد پسر شديد، تشريف ببريد دختر بشيد تا ببينيد بقيه پسرهای زرنگ و باعرضه چطوری دخترها رو ميکنن، اونوقته که 3 دستی ميزنيد توی سر خودتون.
بگذريم.
اگه اولين دفعه است که دوست دخترتون رو به خونه مياريد، اول بايد بررسی کنيد که طرف اينکاره هست يا نه. اگه اينکاره بود که وقت رو الکی هدر نديد و 3 سوت خِشتَــکِ مبارک رو بکشيد پايين و مشغول بشيد. ولی اگر ميبينيد که طرف ناز و نوز داره و عشوه خرکی مياد و خودش رو لوس ميکنه و کلاس ميزاره شما هم بايد با سياست عمل کنيد چون به نظر من اگر در روز اول ترتيب طرف رو نديد خيلی کلاه سرتون ميره، چون امکان داره ديگه روز دومی وجود نداشته باشه.
يکساعت قبل از ورود دختر خانم به منزل بايد مورد شماره (5) قرص وياگرا را با يک ليوان آب ببلعيد که جونتون افزايش پيدا کنه. و بعد از ورود دختر خانم به منزل ابتدا با مورد شماره 10 (ميوه و تنقلات) يک پذيرايی مفصل ازش به عمل بياريد و حسابی تحويلش بگيريد و پس از اون ببريدش اتاقتون و لوازم اتاقتون رو نشونش بديد، درحاليکه لوازم اتاقتون رو معرفی ميکنيد به تختتون هم اشاره ای بکنيد و بگيد که فنرهاش خارجيه و اگه روش بخوابه خيلی کِيف ميده. (اين اشاره خيلی مهمه)
حالا که وارد اتاقتون شديد نبايد ديگه از اين اتاق خارج بشيد. بعد از اينکه اتاق رو خوب نشونش داديد آلبوم عکستون را برميداريد و تشريف ميبريد روی تختتون ميشينيد و با اين بهانه ازش ميخواهيد که بياد بغلتون بشينه تا با هم آلبوم عکس خانوادگی را ببينيد. چند تا عکس را با هم نگاه ميکنيد و کم کم دخترک را بغل كرده و شروع ميکنيد با موهاش بازی کردن و حرفهای عاشقانه زدن، دختره سرش توی آلبوم عکسه ولی حواسش به دودول شماست. اينو مطمئن باشيد.
حالا ديگه آلبوم عکس رو از دستش ميگيريد و ميندازيد اونور اتاق. بغلش ميکنيد و شروع ميکنيد بوسيدن و لب گرفتن. امکان داره خودش رو لوس کنه ولی شما خيلی متين و باکلاس کارتون رو ادامه بديد مطمئن باشيد که طرف بيشتر از شما داره لذت ميبره. حالا بوسيدن لبها رو رها کنيد و بريد سراغ گردن و گوش ... بخور بخور بخور بخور، خلاصه اينقدر بخوريد تا خانم لوسه حسابی شُل بشه.
در حين بخور بخور، کم کم يکی از دستاتون را بالا بياريد و سينه های دخترک معصوم رو آروم بماليد و بعد از اندکی مالش، سرتان را روی سينه ها قرار داده و بخور بخور را بر روی سينه ها ادامه دهيد.
بخور بخور ، بخور بخور ، بخور بخور ، بخور بخور
بعد از مالش سينه ها و خوردن آنها، آهسته آهسته دستتان را پايينتر ببريد و شروع کنيد ماساژ دادن عضو شريف دوست دخترتون. اگر خانم خانوما اعتراضی نکردن که ديگه کار تمومه. ولی در 50% موارد در اولين روزها با دست زدن به عضو شريف دخترها به شما اعتراض خواهد شد. ولی شما شروع کنيد به مخ زدن و الکی بگيد که من دوستت دارم و عاشقتم و بهش بگيد که مطمئن باش اتفاقی برات نميفته و خلاصه اينکه يک مشت چرنديات تحويلش بديد. چون دخترک بيچاره با اون حال و روزش هيچی به غير از سکس رو نميبينه و اصلا حواسش به حرفهای شما نيست ولی چون مثلا خيلی باحياست و خجالتی، شما هم بايد با حرفاتون حسابی خرش کنيد و سرش گول بماليد تا خجالتش کمتر بشه.
بعد از اينکارها، لباسهای دوست دخترتون رو در بياريد و لختش کنيد و در مقابل اون هم شما رو لخت ميکنه، ولی بعضی از دخترها در روزهای اوليه خيلی خجالت ميکشن و برای اينکه خجالتشان فروکش کند اول از همه سريعا خودتون بايد لخت بشيد، در اينطور مواقع بعضی از پسرها در جلسات اول، شروع ميکنن لخت کردن دختر، اين اشتباه بزرگيست که اکثر پسرها مرتکب ميشن. وقتی با دخترهای خجالتی سر و کار داريد، اول از همه بايد خودتون لخت بشيد، اين کار چند خصوصيت داره و مهمترينش اينه که دخترها با ديدن هيکل ورزشکاری و دودول قد کشيدهء شما، 100 برابر بيشتر حشری خواهند شد و خجالتشون کم ميشه، شاگردان عزيزم اينو توی اون کله پوکتون فرو کنيد و در اينطور موارد اول از همه خودتون لخت بشيد و سعی کنيد که دختره دودولتون رو با دستش لمس کنه و براتون ماساژ بده، چون با لمس کردن دودولی به اون عظمت، ديگه خودش رو به شما واگذار ميکنه.
حالا ديگه ميتونيد دختر خانم را لخت کنيد و شروع کنيد هر جوری که حال ميکنيد ترتيبش رو بديد، ميتونيد لاپايی حال کنيد، ميتونيد اگه طرف Open هست سکس رو تکميل کنيد، ميتونيد ازش بخواهيد Suck بزنه يا زيربغلی و لاسينه ای حال کنيد، حتی اگه نخواستيد طرف رو Open کنيد ميتونيد با استفاده از مورد (7) کرم ببک، وازلين يا ژل لوبريکانت از کون آنچنان بکنيدش که جيغش بره آسمون هفتم ولی اگر از کون خواستيد بکنيد، حتما از مورد (5) کاندوم با طعم توت فرنگی استفاده کنيد. بعد از اينکه حسابی حال و حول کرديد به احتمال زياد ارضاء خواهيد شد، بعد از ارضاء شدن هم ميتونيد از مورد (10) دستمال کاغذی برای تميز کردن خودتون استفاده کنيد. اگر هم دوست نداشتيد از دستمال کاغذی استفاده کنيد ميتونيد با لباسهای دوست دخترتون خودتون رو تميز کنيد يا اينکه منی خودتون رو توی کُس، کون، دهان، گوش، حلق يا بينی دوست دخترتون تخليه کنيد.
بعد از پايان اين عمليات هيجان انگيز، اکثر دخترها که اولين سکسشان را تجربه ميکنن شروع ميکنن گريه کردن، اين اشکها را به اصطلاح اشک تمساح ميگويند، اين اشکها اصلا نبايد شما رو ناراحت کنه، بلکه بايد خوشحال هم باشيد، شما وقتی که با اين اشکها روبرو شديد بايد بتونيد با زبان چربتون چند تا جمله عاشقانه سرهم کنيد و اشکهای دختر بيچاره رو پاک کنيد و بهش دلداری بديد، بعدش هم مطمئن باشيد فردای همان روز، همين خانم لوسه دوباره به مبايلتون زنگ ميزنه و ميپرسه که امروز خونتون خاليه يا نه؟

نکتـــه مهـــــم :
اگر دقت کرده باشيد مورد شماره (6) چوب يا کمربند را در اين عملاتِ محيرالعقول استفاده نکرديم ولی طرز استفاده از اون رو براتون آموزش ميدم ، خوب دقت کنيد:
اگر دوست دخترتون راضی به سکس نشد بايد از اين وسيله ها به بهترين نحو استفاده کنيد. چون اگه دختری بفهمه که نيت شما چيه و مايل به سکس نباشه مطمئن باشيد که اين دوست دختر ديگه فايده ای نداره. پس بهتره زود کمربند يا چوب را برداريد و بيفتيد به جون خانوم خانوما، اينقدر بزنيد تا باد کنه. اصلا با کمربند سياه و کبودش کنيد، در حين کتک زدن يادتون باشه که مدام اين جمله رو تکرار کنيد:
کُس نميدی؟ آره؟ کُس نميدی؟ کُس نميدی؟
چند تا که بزنيد خودش ميگه:
ميدم، ميدم، کُس هم ميدم، کون هم ميدم، خوبشم ميدم.
خوب، شما هم که همينو ميخواستيد، پس يا علی مدد. بکن بکن رو شروع کنيد، اينطور دخترها رو بايد با خشونت هر چه تمامتر بکنيد، رحم نکنيد، اگر Open نيست، فورا پلمپ رو باز کنيد. هنگام سکس نيز حسابی کتکش بزنيد، حتی در هنگام سکس اگر دوست داشتيد ميتونيد چوبی که با اون کتک ميزديد رو هم تا انتها فرو کنيد تو کونش. وقتی خواستيد ارضاء هم بشيد، آبتون رو بريزيد روی صورتش که جای کتکها التيام پيدا کنه و کمتر مشخص باشه.
بعدش هم که کارتون تموم شد سوتش کنيد از خونه بيرون و پرونده اين دوست دخترتون رو هم مثل قبليها ببنديد.
(خسته نباشی شاه داماد، خدا قوت، چرا افتادی اون گوشه؟ بلند شو اتاقتو جمع و جور کن چون تا چند ساعت ديگه اون يکی دوست دخترت قراره بياد. بجنب بابا!!!)

نوشته: EFSHAGAR در 11:28 AM | لينک ثابت


|

بايگانی

KOSKHOL | Designed by cloudyyears